מעמד אישי, צוואות, אופטרופסות

עו"ד אנג'ל עוסק במעמד אישי מאז שנת 2010

למשרדנו ניסיון רב מאוד בגישור וישוב סכסוכים בין בני זוג, בגיבוש הסכמי ממון וגירושין וכל זאת ברוח טובה, ריאלית ועל מנת להביא לסיום הסכסוך על הצד הטוב ביותר לכם ולבני משפחותיכם.

אנחנו מאמינים כי ליווי משפטי נכון הוא כזה שיהיה יעיל ומהיר להשגת תוצאה צודקת ובעיקר נכונה, כזו שתלווה אתכם בהמשך חייכם יחד או בנפרד.

למשרדנו הכשרה של האפוטרופוס הכללי במתן הוראות מקדימות ובייפויי כח מתמשכים לפי תיקון 18 לחוק האופטרופסות והכשרות המשפטית

אנו מתמחים בתחומים הבאים

במעגל החיים: מהוראות מקדימות וייפויי כח ועד צוואות וממימשן

בין אם מדובר בעריכת צוואה או ליווי בני המשפחה לשם מימוש העיזבון, אנו בעלי ניסיון בהליכים הבירוקרטיים הנלווים לכך. אנו גם בעלי ניסיון בייצוג יורשים בהליכים משפטיים בסכסוכי יורשים בערכאות השונות. למשרדנו הכשרה לפי תיקון 18 לחוק האופטרופוסות והכשרתו המשפטית לשם הפקדת ייפויי כח מתמשכים והוראות מקדימות וכן הכנסתן לתוקף בבוא העת.

גירושין וישוב סכסוכים

למשרדנו ניסיון רב מאוד בליווי זוגות ויחידים בכל הנוגע למעמדם המשפטי, לגיבוש הסכמי ממון (לפני נישואין ותוך כדי), מו"מ להסכמי גירושין וייצוג בבית המשפט לענייני משפחה. למשרדנו ידע וניסיון בתחומי המזונות והמשמורת ואנחנו משתדלים להיות ענייניים וריאלים בתוך ים הרגשות שמלווה את הצדדים להליכים אלו.

צוואות וירושות

בין אם מדובר בעריכת צוואה או ליווי בני המשפחה לשם מימוש העיזבון, אנו בעלי ניסיון בהליכים הבירוקרטיים הנלווים לכך. אנו גם בעלי ניסיון בייצוג יורשים בהליכים משפטיים בסכסוכי יורשים בערכאות השונות.

זקוק לליווי במעמד האישי?

לתיאום פגישת ייעוץ בנושא מעמד אישי
מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם