משפט מסחרי

עו"ד אנג'ל עוסק בתחום המסחרי והאזרחי מאז שנת 2010

כמוכם, אנחנו מבינים שהעולם המסחרי לא נח, שנדרש ניהול סיכונים מתמיד, גמישות מחשבתית וירידה לפרטים הקטנים ביותר.

בין אם העסק שלכם בחיתוליו ובין אם אתם כבר עם מוניטין ואלפי לקוחות, לנו הניסיון, הכלים והמשאבים לתת לכם מענה מהבעיה הקטנה ביותר ועד להליכים סבוכים וממושכים בערכאות המשפט.

תחומי ייצוג

נדל״ן מכר ושכירות

בין אם הנדל"ן מהווה בשבילכם אפיק להשקעה ובין אם הוא נועד לאכלס את העסק שלכם, משרדנו יספק לכם ליווי שוטף ומקצועי. בשוק הישראלי הדינמי נספק לכם כלים מקצועיים להבטחת השקעתכם בנכס. המשרד מספק שירותים משפטיים החל משלב הערכת התכנות העסקה, דרך הערכת הסיכונים שבה ועד לרישום העסקה כדין.

ייעוץ וייצוג לעסקים, שותפויות וחברות

אנו מציעים ללקוחותינו שירותים של ליווי חברות כגון דיווח שוטף של החלטות דירקטוריון לרשמים השונים, דיווחים בגין העברת מניות, הקמת חברות משנה, איגוד חברות וכיוצ"ב.

הסכמי התאגדות, והקמת חברות שותפויות ועסקים

אנו בעלי ניסיון בניהול הליכי משא ומתן מסחריים, ניסוח הסכמי העסקה של פרטים וחברות, ניסוח הסכמי שותפים, ניסוח הסכמי רכש ומכירה של זכויות מסחריות וכיוצ"ב. ​לנו הכלים המשפטיים לייצג אתכם בכל סכסוך עסקי, הקמת או פירוק של עסק / שותפות, מו"מ חוזי למול ספק / לקוח וכיוצ"ב ולמיצוי מיטבי של עסקיכם.

הגנה על תוצרים רוחניים

בשל ניסיוננו הרב בתחומי הקניין הרוחני אנו מבינים מהי הגנה על תוצרת מסחרית בסוף העשור השני של המאה ה-21, חשיבות רישומים מגנים על תוצרת רוחנית והגנה עובדים ומעסיקים מפני חשיפת הסודות המסחריים שלכם. אנו מספקים שרותי רישום, אכיפה ומחקר בתחומי ההגנה על התוצרים העסקיים שלכם. בין אם מדובר בשם המסחרי שלכם, ביצירות שונות וכיוצא באלו, תקבלו מענה ענייני ורלוונטי לצרכיכם.

זקוק לייצוג בתחום המסחרי והאזרחי?

לתיאום פגישת ייעוץ בנושא ייצוג בתחום המסחרי והאזרחי
מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם